Szanowi Państwo,

25 maja 2018r. na terytorium Europejskiego Obszaru Gospodarczego weszło w życie unijne rozporządzenie znane powszechnie jako RODO. Nowe przepisy mają zagwarantować właściwe zarządzanie danymi dotyczącymi osób fizycznych, oraz zapewnić, że będą one wykorzystywane wyłącznie w zasadny sposób. W związku z tym pragniemy Państwa poinformować.

Pizzeria Chata Biesiadna wykorzystuje wyłącznie informacje Państwa, które są niezbędne, aby utrzymać bieżącą komunikację pomiędzy Państwem a Pizzerią Chata Biesiadna w szczególności służą nam w celach dostarczenia zamówień składanych telefonicznie w naszym lokalu. Zasadniczo nie są to informacje takie jak imię i nazwisko, a jedynie dane kontaktowe (telefon komórkowy i adres przypisany do podanego numeru). Nie otrzymujemy ani nie gromadzimy tzw. danych wrażliwych.

Pragniemy poinformować, że możemy użyć Państwa numeru telefonu, w celu przedstawienia aktualnej oferty promocyjnej. W każdym przypadku mają Państwo prawo do poprawienia lub usunięcia swoich danych z naszej bazy.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, pytania proszę kierować na adres e-mail: chatabiesiadna.tgk@gmail.com

Z poważaniem,
Pizzeria Chata Biesiadna